Reklama

37-latek miał narkotyki przy sobie, w aucie i mieszkaniu. Nie uwierzysz, jak się tłumaczył policjantom

01/06/2026 11:59

Policjanci zatrzymali 37-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł z marihuaną podczas kontroli drogowej. Kolejne narkotyki mundurowi znaleźli w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania. Tłumaczył, że używki znalazł w parku.

Kolneńscy policjanci otrzymali zgłoszenie z którego wynikało, że w stronę Kolna jedzie kierowca, który może być pod wpływem narkotyków. Kilka minut później dzielnicowi zatrzymali Volvo opisywane przez zgłaszającego. Badanie narkotesterem wykazało, że siedzący za kierownicą pojazdu 37-latek nie był pod wpływem narkotyków. .

W trakcie dalszych czynności wyszło jednak na jaw, że mężczyzna w samochodzie ma ukryte narkotyki. W słoiku, który znajdował się w torbie sportowej mundurowi znaleźli foliową torebkę z zawartością suszu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że to marihuana. Natomiast w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 37-latka, funkcjonariusze znaleźli kolejny susz. W tym przypadku wstępne badanie narkotesterem również potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Reklama

Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że narkotyki znalazł rano w parku. Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania substancji psychotropowych. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności

Źródło: KPP w Kolnie Aktualizacja: 02/06/2026 11:07
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości