Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwa przy tankowaniu paliwa. 39-latek tankował olej napędowy i benzynę podając się za pracownika firmy, w której kiedyś pracował i składał na dokumentach fałszywe podpisy. Straty powstałe w wyniku oszustw wyniosły prawie 8000 zł
Do Komendy Miejskiej Policji w Łomży zgłosił się na początku lutego mężczyzna i poinformował o szeregu ujawnionych oszustw popełnionych przez nieznanego sprawcę przy tankowaniu paliwa.
- Jak ustalili mundurowi, oszust od połowy stycznia pojawiał się na jednej ze stacji paliw i jak się potem okazało, siedmiokrotnie wprowadzając w błąd pracowników stacji co do swojej tożsamości i zatrudnienia, tankował olej napędowy i benzynę podpisując dokumenty zakupu fałszywym podpisem. Łomżyńscy policjanci zatrzymali wczoraj podejrzanego o te oszustwa 39-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna usłyszał 7 zarzutów. Łupem jego przestępczej działalności padło blisko 1700 litrów oleju napędowego oraz ponad 170 litrów benzyny na łączną kwotę prawie 8000 złotych - informuje oficer prasowy KMP w Łomży
39-latek za swoje postępowanie będzie teraz odpowiadał przed sądem.