4 osoby zatrzymane przez policję

15/01/2024 11:02

W miniony weekend zatrzymano cztery osoby, które były poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Trzech z nich najbliższy czas spędzi w więzieniu.

W piątek po południu jako pierwszego zatrzymano 51-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna znęcał się nad partnerką, jej synem, a także zwierzęciem. 

- Mieszkaniec Łomży w czerwcu 2022 roku dopuścił się pobicia swojej konkubiny oraz jej syna, a także znęcał się nad ich kotem. Teraz najbliższe 8 miesięcy spędzi w więzieniu. Drugim poszukiwanym był 34-letni mieszkaniec Łomży zatrzymany w sobotę rano przez dzielnicowych. Po ustaleniu jego aktualnego miejsca pobytu został zwolniony - relacjonuje KMP Łomża. 

Kolejni zatrzymani to 73-letni mężczyzna i 42-latek. 

- Tego samego dnia po południu łomżyńscy mundurowi zatrzymali 73-latka. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 15 dni aresztu za popełnione wykroczenia. Ostatni poszukiwany wpadł w niedzielne południe. Policjanci z posterunku w Śniadowie i Nowogrodzie zatrzymali 42-latka, który był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mieszkaniec gminy Miastkowo został skazany za wielokrotną jazdę w stanie nietrzeźwości - informuje KMP Łomża. 

 

źródło: KMP Łomża

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/10/2024 09:12

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości