W miniony weekend zatrzymano cztery osoby, które były poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Trzech z nich najbliższy czas spędzi w więzieniu.
W piątek po południu jako pierwszego zatrzymano 51-letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna znęcał się nad partnerką, jej synem, a także zwierzęciem.
- Mieszkaniec Łomży w czerwcu 2022 roku dopuścił się pobicia swojej konkubiny oraz jej syna, a także znęcał się nad ich kotem. Teraz najbliższe 8 miesięcy spędzi w więzieniu. Drugim poszukiwanym był 34-letni mieszkaniec Łomży zatrzymany w sobotę rano przez dzielnicowych. Po ustaleniu jego aktualnego miejsca pobytu został zwolniony - relacjonuje KMP Łomża.
Kolejni zatrzymani to 73-letni mężczyzna i 42-latek.
- Tego samego dnia po południu łomżyńscy mundurowi zatrzymali 73-latka. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 15 dni aresztu za popełnione wykroczenia. Ostatni poszukiwany wpadł w niedzielne południe. Policjanci z posterunku w Śniadowie i Nowogrodzie zatrzymali 42-latka, który był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mieszkaniec gminy Miastkowo został skazany za wielokrotną jazdę w stanie nietrzeźwości - informuje KMP Łomża.
źródło: KMP Łomża