1 października br. rozpoczęła się zbiórka na leczenie 43-letniej Sylwii Braun z Łomży. Kobieta jest matką trójki dzieci i od wielu lat prowadzi nieustanną walkę z bólem, który każdego dnia odbiera jej możliwość działania. Codzienne cierpienie Sylwii wiąże się z urazem śródczaszkowym. Boryka się ona ze spastycznym niedowładem kończyn dolnych i porusza się przy pomocy kul. Niestety każdy stawiany krok, jest dla niej ogromnym wysiłkiem. Prawa strona ciała Sylwii całkowicie odmawia jej posłuszeństwa.
Link do zbiórki:
Pomóż Sylwii w walce o lepsze jutro!
- Pomimo tego, że od lat zmagam się z niepełnosprawnością, nie tracę nadziei na lepsze jutro. Mam trójkę wspaniałych dzieci: synka (13 lat) i dwie córeczki (7 i 6 lat). Niestety, moja 7-letnia córka również boryka się z niepełnosprawnością, co przekłada się na to, że nasza codzienność jest jeszcze trudniejsza. Opiekuję się też moją mamą, która ma 76 lat i choruje na Alzheimera. Mąż pracuje za granicą. Wyjeżdża, aby utrzymać naszą rodzinę, jednak mimo jego ogromnego poświęcenia, ledwo wystarcza nam środków na opłaty i codzienne życie - opowiada Sylwia, jednocześnie prosząc o wsparcie.
Reklama
Chorująca łomżynianka radziła sobie dzielnie przez lata swojego życia, ale niestety ciągłe podejmowanie prób leczenia jej chorób i koszty wynikające z ciągłych wizyt u specjalistów są zbyt wysokie. Sylwia musi korzystać z wizyt prywatnych, ponieważ terminy na leczenie w ramach NFZ są niewyobrażalnie odległe, a ona nie może sobie pozwolić na tak długi okres oczekiwania. Ma dzieci i mamę, którymi musi się zająć mimo trudności i bólu. Jednak aby mieć na to siłę, musi się leczyć.
- Z bólem serca, ale także z nadzieją, zwracam się do was z prośbą o pomoc. Zawsze starałam się radzić sobie sama, ale teraz wiem, że bez wsparcia nie dam rady. Każda złotówka przybliży mnie do celu, jakim jest dostęp do odpowiedniego leczenia i rehabilitacji - mówi, prosząc o pomoc Sylwia.
Reklama