46-letnia kobieta pokusiła się o kradzież roweru pozostawionego w klatce schodowej. Policjanci dotarli do niej po dwóch tygodniach. Została zatrzymana.
Do zdarzenia doszło na początku maja. Pozostawiony bez nadzoru rower górski zniknął z klatki schodowej w jednym z bloków na łomżyńskim osiedlu.
Kradzież została zgłoszona policji. Postępowanie doprowadziło funkcjonariuszy do 46-letniej kobiety. Została zatrzymana.
- Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat- informuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.