Reklama

46-latka ukradła „górala”

15/05/2014 13:01

46-letnia kobieta pokusiła się o kradzież roweru pozostawionego w klatce schodowej. Policjanci dotarli do niej po dwóch tygodniach. Została zatrzymana.

Do zdarzenia doszło na początku maja. Pozostawiony bez nadzoru rower górski zniknął z klatki schodowej w jednym z bloków na łomżyńskim osiedlu.

Kradzież została zgłoszona policji. Postępowanie doprowadziło funkcjonariuszy do 46-letniej kobiety. Została zatrzymana.

- Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat- informuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości