Dziś około godziny 16 na ulicy Rycerskiej w Łomży doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kobieta kierująca samochodem osobowym marki renault straciła panowanie nad pojazdem, uderzając w pięć zaparkowanych samochodów.
Po zdarzeniu kierująca została przetransportowana do szpitala. Przyczyny kolizji nie zostały na razie wyjaśnione. Świadkowie sugerują, że mogło dojść do zasłabnięcia kobiety w trakcie jazdy.
Policja bada okoliczności zdarzenia, by wyjaśnić, co mogło doprowadzić do tego niebezpiecznego zdarzenia.