Reklama

Agronalia 2017. Studenckie święto do białego rana [VIDEO i FOTO]

24/06/2017 11:33

Studenci z Wyższej Szkoły Agrobiznesu z Łomży po raz szósty zorganizowali Agronalia. Święto żaków z WSA to tradycyjnie czas odpoczynku i integracji po całym roku ciężkiej nauki. Do wspólnej zabawy studenci zaprosili wszystkich, którzy zadeklarowali się jako przyjaciele uczelni.

Piknik przy wiacie Hotelu Zbyszko w Nowogrodzie był całkowicie bezpłatny. Dzięki hojnym sponsorom na miejscu czekały aromatyczne przysmaki z grilla i darmowe piwo, nieodzowny napój studenckiej braci.

Posileni żacy mogli spalić kalorie tańcząc na zorganizowanej dyskotece i bawiąc się na koncertach zaproszonych zespołów tj. Mad Bee, Jamy Sadel, Majkel i Baflo.

- Tęsknię za tym życiem studenckim, to były jednak wspaniałe chwile- zdradził nam Michał Wszeborowski, absolwent uczelni, dziś znany z zespołu Majkel.

Reklama

Uczelnia, która od lat znajduje się w rankingach "Perspektyw" i "Rzeczpospolitej" w gronie najlepszych niepaństwowych uczelni magisterskich, kształci w sześciu kierunkach.

Przyszli studenci mogą podjąć naukę na kierunku informatyki, pielęgniarstwa, pedagogiki, towaroznawstwa, budownictwa czy bezpieczeństwa wewnętrznego.

Rekrutacja na uczelnię trwa. Szczegóły można znaleźć na stronie: https://wsa.edu.pl/project/rekrutacja-3/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości