Policjanci z łomżyńskiej drogówki sprawdzali dziś trzeźwość kierowców. Przez blisko 5 godzin udało im się skontrolować stan trzeźwości u 679 kierowców. Niestety jeden z mężczyzn zdecydował się wsiąść za kierownicę po alkoholu.
Dziś od bardzo wczesnych godzin porannych funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży sprawdzali trzeźwość kierowców w naszym powiecie.
- Przez blisko 5 godzin policjanci z Łomży skontrolowali stan trzeźwości u 679 kierowców. Niestety u jednego z nich zapaliła się czerwona lampka. 49-latek zatrzymany na Szosie do Mężenina miał w swoim organizmie blisko 0,7 promila alkoholu - poinformowała Urszula Brulińska, starszy inspektor Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Reklama
49-latek stracił prawo jazdy i odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu przed sądem.