Reklama

Groźny wypadek na trasie do Ostrołęki. Droga zablokowana [FOTO]

24/11/2018 07:48

Na miejscu pracują służby ratownicze a droga jest zablokowana po wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 61. W miejscowości Rydzewo zderzyły się czołowo dwa auta osobowe: bmw i opel.

Do zdarzenia doszło po godzinie 7.

W tej chwili na miejscu pracują służby ratownicze. Z naszych informacji wynika, że co najmniej jedna osoba trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Policja na rogatkach miasta auta ciężarowe kieruje na Śniadowo. Natomiast osobowe bez problemu mogą przejechać w Rydzewie równoległą drogą gruntową.

O szczegółach wypadku poinformujemy już niebawem.

Jak informuje dyżurny synoptyk IMGW-PIB Magdalena Pękała – dziś od godz. 5:00 do godz. 11:00 prognozuje się wystąpienie miejscami słabych opadów marznącej mżawki powodujących gołoledź. Ostrzeżenie dotyczy także Łomży i okolicy. Kierowcom zalecamy ostrożność.

Reklama

[AKTUALIZACJA 9:30] 

- Kierowca bmw jadący od Łomży, zjechał na lewy pas zderzył się najpierw ze skodą a następnie czołowo z oplem. Wstępne badanie wykazało, że wszyscy byli trzeźwi. 21- letni kierowca bmw i 29-letnia kierująca oplem zostali przewiezieni do szpitali - informuje rzecznik KWP nadkom. Tomasz Krupa.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości