W Łomży odbyła się kolejna impreza skierowana do młodszych i nieco starszych mieszkańców miasta. Na terenie nadnarwiańskich bulwarów można było aktywnie spędzić wolną niedzielę.
„Aktywnie na bulwarach” to kolejna rekreacyjna impreza przygotowana przez MOSiR i Miasto Łomża.
Wśród atrakcji znalazły się m.in.: zjeżdżalnie, suchy basen, skimboard, bańki mydlane, boiska PANNA, pokaz Freestyle oraz teqball z mistrzem i wicemistrzem Polski. Uczestnicy wydarzenia mogli również brać udział w konkursach i zdobywać nagrody.
Kolejne wydarzenie w ramach projektu „Łomża - Miasto, w którym żyję i pracuję” zaplanowano na 28 sierpnia.