Temperaturę -25,5°C zanotowała o godz. 4:00 stacja IMGW w Marianowie. Na wschodzie nadal najzimniej.
- Minionej nocy zanotowano temperaturę minimalną: Jabłonowo-Wypychy -26.5°C, Suwałki -26.4°C, Białystok -25.4°C, Marianowo -25.5°C. Temperatura maksymalna od -16°C do -13°C - informuje Magdalena Pękala, dyżurny synoptyk IMGW.
Ostrzeżenie o silnym mrozie obowiązuje do godz. 9:00 we wtorek. Tej nocy możemy spodziewać się temperatury minimalnej od -20°C do -17°C.