Reklama

Ale wynik piłkarek ręcznych! Kamila i Julia z debiutami 

Znakomite wieści dla fanów piłki ręcznej w Łomży. 

Podopieczne Anety Kutny wygrały aż 41:16 z MTS-em Giżycko w pierwszym meczu w sezonie II ligi. Łomżanki z każdą minutą powiększały przewagę.

- Założenia obronne wykonałyśmy w stu procentach, o czym świadczy wynik. Miałyśmy bardzo dużo przechwytów piłek i obron, dzięki czemu wyprowadzałyśmy skuteczne kontrataki - mówi Aneta Kutny.

W jej zespole zadebiutowały dwie nowe zawodniczki. Co więcej, zaliczyły swoje pierwsze trafienia. Mowa o Kamili Bonifaciuk i Julii Romanowskiej.

W następny weekend KPR Białystok zagra z MTS-em. Nasze piłkarki będą miały pauzę. Najbliższe spotkanie rozegrają 26 października. We własnej hali zmierzą się z ekipą ze stolicy województwa.

Reklama

MTS Giżycko - Handball Łomża 16:41 (7:23)
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości