Znakomite wieści dla fanów piłki ręcznej w Łomży.
Podopieczne Anety Kutny wygrały aż 41:16 z MTS-em Giżycko w pierwszym meczu w sezonie II ligi. Łomżanki z każdą minutą powiększały przewagę.
- Założenia obronne wykonałyśmy w stu procentach, o czym świadczy wynik. Miałyśmy bardzo dużo przechwytów piłek i obron, dzięki czemu wyprowadzałyśmy skuteczne kontrataki - mówi Aneta Kutny.
W jej zespole zadebiutowały dwie nowe zawodniczki. Co więcej, zaliczyły swoje pierwsze trafienia. Mowa o Kamili Bonifaciuk i Julii Romanowskiej.
W następny weekend KPR Białystok zagra z MTS-em. Nasze piłkarki będą miały pauzę. Najbliższe spotkanie rozegrają 26 października. We własnej hali zmierzą się z ekipą ze stolicy województwa.
MTS Giżycko - Handball Łomża 16:41 (7:23)