Reklama

Alicja Konopka rezygnuje. Obrady poprowadzi Hanka Gałązka

26/04/2023 10:10

Alicja Konopka rezygnuje z funkcji przewodniczącej Rady Miejskiej Łomży. O swojej decyzji radna poinformowała na początku dzisiejszej sesji.

- Składam rezygnację z funkcji przewodniczącej. Nie wiem czy musze wyjaśniać, usprawiedliwiać. Bardzo proszę o przyjęcie tej rezygnacji - powiedziała Alicja Konopka. 

Przypomnijmy, że przeszło rok temu podjęła już taką decyzję, ale ostatecznie zmieniła zdanie. Alicja Konopka jest radną z 28-letnim stażem. Została wybrana z bezpartyjnego komitetu samorządowego.

Jeszcze dziś ma zostać wybrany nowy przewodniczący.

[AKTUALIZACJA] 

Radni przyjęli rezygnację Alicji Konopki z funkcji przewodniczącej. Jednocześnie w głosowaniu jawnym powołana została osoba prowadząca sesję do czasu wyboru nowego przewodniczącego.

Reklama

Zgodnie z decyzją rady sesję poprowadzi dalej radna Hanka Gałązka. 

Sesja trwa:

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości