Z dniem 12 stycznia 2015 roku prezydent Mariusz Chrzanowski powołał na swojego drugiego zastępcę Andrzeja Garlickiego. Pierwotnie Garlicki miał rozpocząć urzędowanie od 1 lutego, a później od 15 stycznia. Termin objęcia obowiązków przez wiceprezydenta udało się jednak przyśpieszyć jeszcze bardziej.
Andrzej Garlicki ma wykształcenie wyższe magisterskie (bankowość i finanse). Przez ostatnie 16 lat pracował w sektorze usług bankowych, a od 14 lat pełnił funkcję regionalnego kierownika w SKOK im. Stefczyka. Budował strukturę oddziałów SKOK-u w całym regionie północno-wschodnim, organizował i nadzorował pracę podległych sobie oddziałów. Zajmował się zarządzaniem kadrami, szkoleniem zespołów sprzedażowych, coachingiem, budowaniem strategii sprzedaży, zadaniowaniem i monitorowaniem wyników.
Wiceprezydent zajmie się nadzorem nad inwestycjami, gospodarką i spółkami miejskimi. Funkcję pierwszego zastępcy prezydenta już od 1 stycznia pełni dr Agnieszka Muzyk, która odpowiada za edukację, sport, kulturę i pomoc społeczną.