Na wszystkich pasażerów, którzy korzystali dziś po południu z miejskiej komunikacji na liniach 8 i 10 specjalnie z okazji Walentynek przygotowano coś dla serca i od serca.
W autobusie bocznym o numerze 193 można było dostać specjalnie upieczone na tę okoliczność pierniki, które przygotowali studenci z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości.
Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ty i Ja” prezentowało zaś swój program liryczno-muzyczny. W tym samym „empeku” Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja zmierzyła wpływ wzruszeń duchowych na wzrost lub spadek poziomu ciśnienia krwi.