Reklama

Autobus walentynkowy, przez ulice mego miasta mknął! [FOTO]

14/02/2015 18:45

Na wszystkich pasażerów, którzy korzystali dziś po południu z miejskiej komunikacji na liniach  8 i 10 specjalnie z okazji Walentynek przygotowano coś dla serca i od serca. 

W autobusie bocznym o numerze 193 można było dostać specjalnie upieczone na tę okoliczność pierniki, które przygotowali studenci z  Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości.

Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ty i Ja” prezentowało zaś swój program liryczno-muzyczny. W tym samym „empeku” Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja zmierzyła wpływ wzruszeń duchowych na wzrost lub spadek poziomu ciśnienia krwi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości