Reklama

Autobusy MPK jak w wakacje

17/04/2014 07:16

Od dzisiaj do wtorku autobusy MPK kursować będą według zmienionego rozkładu jazdy. Jak poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji, w dniach od 17 kwietnia 2014r. do 22 kwietnia 2014r. włącznie, autobusy będą kursowały wg rozkładu wakacyjnego (nie kursują autobusy oznaczone literą „s" - w szkołach przerwa świąteczna).

Od tej zmiany są jednak również wyjątki. 19 kwietnia, czyli w Wielką Sobotę, autobusy będą kursowały wg rozkładu obowiązującego w soboty. Wyjątek polega na tym, że w tym przypadku nie ma żadnej zmiany. Z kolei w dniach 20 i 21 kwietnia (Wielkanoc i lany poniedziałek) autobusy będą kursowały wg rozkładu obowiązującego w niedzielę i święta.

W przypadku wątpliwości, bliższych informacji odnośnie odjazdów z poszczególnych przystanków udziela przez całą dobę Dyspozytor MPK pod numerem telefonu 86 216 03 35.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości