Reklama

Awaria sygnalizacji i mamy poważną kolizję na skrzyżowaniu [FOTO]

08/05/2022 20:33

Dwa auta osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu Alei Legionów i ulicy Polowej. Jest tu wprawdzie sygnalizacja, ale od kilku dni nie działa.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 19. Jedno z aut ma rozbity cały przód i zatarasowało część skrzyżowania. Na miejscu oprócz policji musieli interweniować strażacy.

Jak ustaliliśmy, sygnalizacja w tym miejscu nie działa od kilku dni. Migają jedynie żółte, ostrzegawcze światła. To nie pierwszy taki wypadek w sytuacji, w której sygnalizacja nie działa. Skrzyżowanie jest w takiej sytuacji dość niebezpieczne. Kierowcy jadący Aleją Legionów mają pierwszeństwo. Niestety, czasem rozwijają zbyt dużą prędkość i utrudniają tym samym przejechanie przez skrzyżowanie tym, którzy jadą ulicą Polową.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości