Reklama

Aż banery pospadały z barierek...

23/10/2015 07:41

Nie wiemy, co takiego strasznego wydarzyło się w nocy. Łomżyńskie służby nie zanotowały nic niepokojącego. A jednak coś musiało się wydarzyć i to na tyle spektakularnego, że z wrażenia z barierek ustawionych wzdłuż Alei Piłsudskiego pospadały wyborcze banery.

Ktoś sobie zadał nie mało trudu minionej nocy, by przejść kilkusetmetrowy odcinek od Szosy Zambrowskiej prawie do Kazańskiej i pozrywać prawie wszystkie banery wyborcze rozwieszone na barierkach rozdzielających pasy ruchu. Najwidoczniej jednak wanadal (lub wandale?) nie miał specjalnych preferencji politycznych, bo reklamy zrywał "jak leci", bez względu na opcję polityczną.

Banery zatem walają się po okolicy bądź smętnie zwisają nie do końca oberwane a wszystko sprawia wrażenie jakiegoś pobojowiska. Zerwane banery są już sprzątane przez służby MPGKiM. Jeśli natomiast komitety wyborcze chcą, aby Policja ruszyła do poszukiwań sprawców, muszą to oficjalnie zgłosić. Rano żadne takie zgłoszenie do policjantów nie wpłynęło.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości