W murach Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży odbył się wczoraj długo wyczekiwany bal maturalny. Przyszli maturzyści świętowali swoją studniówkę w atmosferze radości i wzruszeń, wspólnie z nauczycielami, wychowawcami i dyrekcją szkoły.
Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, poprowadzonym przez dyrektora szkoły Pawła Drożynera. Elegancki taniec, w którym wzięli udział uczniowie i wychowawcy, nadał wydarzeniu wyjątkowy charakter i otworzył wieczór pełen niezapomnianych chwil.
Podczas studniówki nie zabrakło ciepłych słów i podziękowań. Maturzyści wyrazili swoją wdzięczność wychowawcom za ich zaangażowanie, wsparcie oraz trud włożony w edukację i wychowanie. Za opiekę nad uczniami odpowiedzialni byli Magdalena Karwowska (kl. 5, technik ekonomista), Agnieszka Leśniewska (kl. 5, technik handlowiec i technik reklamy), Magdalena Salamońska (kl. 5, technik logistyk i oddział przygotowania wojskowego) oraz Michał Bąkowski (kl. 5, technik rachunkowości i technik organizacji turystyki), którzy towarzyszyli swoim podopiecznym podczas tej ważnej uroczystości.
Młodzież bawiła się przy muzyce, celebrując ostatnie wspólne chwile przed rozpoczęciem przygotowań do egzaminu maturalnego. Urokliwa dekoracja sali oraz eleganckie stroje uczestników podkreślały podniosły charakter wydarzenia. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć, które na zawsze uwiecznią tę wyjątkową noc.
Trzymamy kciuki za ich sukcesy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z balu!