Beata Szydło, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, przedstawiana w mediach jako kandydatka na urząd premiera rządu RP po najbliższych wyborach, we wtorek odwiedzi Łomżę, gdzie na Starym Rynku spotka się z mieszkańcami miasta.
Jak poinformował nas doradca prezydenta Mariusz Giełgut, Beata Szydło przyjedzie do Łomży w najbliższy wtorek (15 września), by wziąć udział w otwartym spotkaniu z mieszkańcami. Początek spotkania zaplanowany został na godz. 13.00.
Jak przekazuje Giełgut, ze sceny ustawionej na Starym Rynku polityk PiS poruszy na pewno kwestię obwodnicy Łomży, która jest kluczowa dla mieszkańców naszego miasta. Pozostałe tematy, jakimi zajmie się w swoim wystąpieniu będą już bardziej ogólne, jak choćby bezrobocie, problemy miast, które jak Łomża zostały "zapomniane w polityce rządowej", sytuacja miast, które utraciły status miast wojewódzkich czy kwestię zrównowazonego rozwoju kraju.
Odwiedziny w Łomży są częścią rozpoczętej już przez Beatę Szydło kampanii wyborczej, podczas której odwiedza ona różne miasta w Polsce.