Reklama

Będą światła na skrzyżowaniu Ks. Anny z Szosą Zambrowską

16/09/2015 09:15

Na koniec listopada zaplanowane zostało oddanie do użytku sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Księżnej Anny z Szosą Zambrowską. Ratusz ogłosił właśnie przetarg nieograniczony na realizację tej inwestycji. Zainteresowane firmy mogą składać swoje oferty do 30 września.

Skrzyżowanie ul. Księżnej Anny z Szosą Zambrowską jest jednym z najbardziej niebezpiecznych w Łomży, a właściwie było takie do czasu zmiany organizacji ruchu w tym miejscu. Kiedy stanęły tu znaki zabraniające skrętu z Ks. Anny w lewo znacznie zmalała liczba wypadków i bezpieczeństwo się poprawiło. Był to jednak półśrodek, na który narzekali kierowcy, którzy musieli nadkładać drogi chcąc dojechać z osiedla do centrum Łomży.

Problemy te skończą się po zrealizowaniu inwestycji, na którą środki zostały zaplanowane w ubiegłym roku w tegorocznym budżecie. Wczoraj ogłoszony został przetarg nieograniczony, który wyłoni jej wykonawcę.

Reklama

Termin zakończenia inwestycji określono na 30 listopada 2015 roku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości