O Bernadecie Krynickiej mieszkańcy Łomży po raz pierwszy nieco więcej usłyszeli niespełna pięć lat temu, kiedy została miejską radną. Szybko okazało się, że jest osobą, która nie boi się podejmować wszelkich tematów i zasłynęła w Łomży z tropienia nieprawidłowości, o których otwarcie mówiła na sesjach. Po pięciu latach Bernadeta Krynicka przenosi się do Sejmu. Co zamierza tam osiągnąć?
Z przewodniczącą Rady Miejskiej Łomży (jeszcze) i posłaną na Sejm RP (już wkrótce) rozmawialiśmy w przerwie wczorajszej sesji. W czym upatruje swój wyborczy sukces? Jakie ma plany na działalność w Sejmie? Co chciałaby osiągnąć. Jak chce wspierać Łomżę i Ziemię Łomżyńską?
Na te i inne pytania odpowiada w naszym materiale video Bernadeta Krynicka, pierwsza w historii kobieta-poseł z Ziemi Łomżyńskiej.