Na oddanym niedawno do użytku węźle Łomża-Zachód przewróciła się betoniarka. Na miejscu pracują służby,.
Do zdarzenia doszło około południa. Z pierwszych informacji wynika, że ciężarówka jechała od strony Ostrołęki. Na pierwszym rondzie od strony Łomży samochód przewrócił się na barierki. Z pojazdu wylał się beton, doszło też do wycieku ropy.
Na miejscu pracują służby. Droga jest przejezdna - betoniarka nie blokuje ruchu.