Reklama

Ciężarówka z betonem przewróciła się na rondzie [FOTO]

05/06/2023 12:52

Na oddanym niedawno do użytku węźle Łomża-Zachód przewróciła się betoniarka. Na miejscu pracują służby,.

Do zdarzenia doszło około południa. Z pierwszych informacji wynika, że ciężarówka jechała od strony Ostrołęki. Na pierwszym rondzie od strony Łomży samochód przewrócił się na barierki. Z pojazdu wylał się beton, doszło też do wycieku ropy.

Na miejscu pracują służby. Droga jest przejezdna - betoniarka nie blokuje ruchu. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości