8 marca czyli w dniu kobiet wszystkie Panie będą mogły bezpłatnie i do woli korzystać z przejzdów autobusami komunikacji miejskiej. Zarządzenie, zgodnie z którym w najbliższą niedzielę nie będą musiały kasować biletów, podpisał wczoraj prezydent Mariusz Chrzanowski.
Zgodnie z zarządzeniem prezydenta, w najbliższą niedzielę wszystkie panie mogą podróżować autobusami komunikacji miejskiej w granicach administracyjnych miasta za darmo. Życzymy przyjemnych przejazdów.