Reklama

Bezpłatny internet w autobusie MPK

20/02/2015 15:13

Jeśli w autobusie, którym akurat jedziesz, zobaczysz planszę widoczną na zdjęciu to znaczy, że możesz korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji, dzięki współpracy z jedną z firm telekomunikacyjnych, otrzymało do testów zestaw umożliwiający stworzenie mobilnego punktu wifi w autobusie.

- Nasi pasażerowie coraz częściej traktują sieć jako podstawowe i najszybsze źródło informacji. Dlaczego więc nie wykorzystać czasu spędzanego w podróży na ich pozyskiwanie? Chcielibyśmy przez ten miesiąc zobaczyć, czy taka usługa w łomżyńskich autobusach jest potrzebna i będzie wykorzystywana, czy warto myśleć nad jej upowszechnieniem. Pewnie nie uda się nam w najbliższym czasie wyposażyć wszystkich naszych autobusów w wifi, ale jeśli okaże się, że jest to sposób, by komunikacją miejską jeździło więcej osób, to kto wie... - zastanawia się MPK.

Na razie z bezpłatnego internetu będzie można korzystać do połowy marca. Będzie dostępny w autobusach kursujących na liniach miejskich. Dyrekcja łomżyńskich "empeków" zaprasza do surfowania i wyrażania opinii na temat nowej usługi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości