Nie udało się otworzyć dziś (6.12) lodowiska a terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Katyńskiej w Łomży. Powodem jest awaria systemu chłodniczego.
Lodowisko „Biały Orlik” miało być otwarte w Mikołajki. Chociaż pogoda dopisała, to miłośnicy jazdy na łyżwach muszą jeszcze poczekać. Powodem jest niespodziewana awaria.
„Z powodu awarii systemu chłodniczego zaplanowane na 6 grudnia otwarcie lodowiska Biały Orlik przy ul. Katyńskiej przesunięte zostało do czasu zakończenia prac naprawczych.” – informuje MOSiR.
Nowy termin ma zostać podany wkrótce.
zdj. MOSiR