Reklama

„Biały Orlik” będzie otwarty później

06/12/2021 14:31

Nie udało się otworzyć dziś (6.12) lodowiska a terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Katyńskiej w Łomży. Powodem jest awaria systemu chłodniczego.

Lodowisko „Biały Orlik” miało być otwarte w Mikołajki. Chociaż pogoda dopisała, to miłośnicy jazdy na łyżwach muszą jeszcze poczekać. Powodem jest niespodziewana awaria.

„Z powodu awarii systemu chłodniczego zaplanowane na 6 grudnia otwarcie lodowiska Biały Orlik przy ul. Katyńskiej przesunięte zostało do czasu zakończenia prac naprawczych.” – informuje MOSiR.

Nowy termin ma zostać podany wkrótce.

zdj. MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości