:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Borysewicz: "Uważam, że powinniśmy mieć tego posła" [FOTO i VIDEO]

Portal mylomza.pl 21/08/2019 18:56

- Im większy udział przedstawicieli Łomży i ziemi łomżyńskiej w Sejmie, tym lepiej. (...) Proszę mi wierzyć, kandydaci z Białegostoku, z Suwałk, z innych miast, sobie świetnie poradzą - mówił Maciej Borysewicz podczas konferencji inaugurującej kampanię wyborczą Koalicji Obywatelskiej.

Dzisiaj łomżyńska Koalicja Obywatelska oficjalnie rozpoczęła kampanię wyborczą. Na wstępie Maciej Borysewicz, "czwórka" na listach KO w naszym okręgu, zaapelował o składanie podpisów i zgłaszanie się osób, które mogą udzielić wsparcia zarówno merytorycznego, jak i technicznego, polegającego np. na udostępnianiu miejsc na materiały wyborcze.

-  To wszystko ma spowodować to, że w końcu po wielu latach będziemy mieli także posła z Koalicji Obywatelskiej z Łomży i ziemi łomżyńskiej. Uważam, że powinniśmy mieć tego posła. Przed nami ogromne wyzwania. Te wybory pokażą z pewnością w jakim kierunku będzie rozwijał się nasz kraj, w jakim kierunku będziemy podążać - mówił Borysewicz. Oprócz ogólnopolskiego programu Koalicji, czyli tzw. "szóstki Schetyny", Borysewicz w kampanii chciałby skupić się na sprawach związanych z naszym regionem. - Im większy udział przedstawicieli Łomży i ziemi łomżyńskiej w Sejmie, tym lepiej. Dlatego apeluję, bardzo proszę (...) wszystkich tych, którzy będą chcieli głosować na Koalicję Obywatelską, z naszego terenu, żeby szukali kandydatów z Łomży i z ziemi łomżyńskiej. Proszę mi wierzyć, kandydaci z Białegostoku, z Suwałk, z innych miast sobie świetnie poradzą - mówił.

Podczas konferencji mogliśmy również usłyszeć, że kształt list Prawa i Sprawiedliwości budzi zdziwienie w środowisku KO.

- Widzimy, że PiS z lekceważeniem traktuje wyborców tej ziemi. Umiejscowienie kandydatów z Łomży, zasłużonych działaczy tej partii, pod koniec pierwszej dziesiątki, za kandydatami Białęgostoku, Suwałk, Radziłowa czy Sokółki, budzi nasze zdziwienie - mówił Piotr Serdyński. - Jeszcze gorszą sprawą jest wystawienie jako kandydata na senatora tak zwanego politycznego spadochroniarza, który w żaden sposób nie jest związany z naszym okręgiem - kontynuował Serdyński, mając na myśli Kornela Morawieckiego, kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

Koalicja Obywatelska nie wystawiła w naszym okręgu kandydata na senatora, jednak - jak przekazał Piotr Serdyński - popierają Zenona Białobrzeskiego , kandydata PSL.

Szczegóły w naszej relacji VIDEO

lomza

Borysewicz: "Uważam, że powinniśmy mieć tego posła" [FOTO i VIDEO] komentarze opinie

  • MAFIA LOKALOWA - niezalogowany 2019-08-21 19:15:08

    a czy świstaki zawijają cukierki w sreberka , a alkohol jest sprzedawany w sklepikach szkolnych ?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 19:21:52

    Są różne kampanię jest kampania ziemniaczana, jest kampania buraczana i jest kampania gdzie po drugiej stronie telewizora są buraki i ziemniaki do głosowania są też ciemniaki i kiełbasa wyborcza a po wyborach oni wszyscy mają was gdzieś, no trochę pis dał ludziom granatów 500+ ale to tylko iluzja, bo wszystko zdrożałi się wyrównało,zapraszam na film Polityka. Oraz kler 2

  • SOWA&Przyjaciel - niezalogowany 2019-08-21 19:47:31

    a czy w/w kandydat będzie wnioskował za całodobową sprzedażą alkoholu w Sejmie ?

  • gość 2019-08-21 19:48:11

    BLE, ble, ble ...

  • ŁAPUFKASZ - niezalogowany 2019-08-21 20:04:21

    a gdzie je kandydat Zenon ?

  • gość 2019-08-21 20:25:56

    POwinniście zniknąć z życia publicznego i politycznego.W niebyt.Epitety pominę.

  • gość 2019-08-21 21:27:05

    Mnie Alicja nie przekonuje - zreszto lubiła innych oceniać a nawet oczerniać to poznaj smak hejtu

  • gość 2019-08-21 21:43:11

    Maciek do sejmu! Mimo ze jest z Platformy to widac ze lezy mu na sercu dobro lomzyniakow i Lomzy, pokazuje to w radzie miasta wspolpracujac z prezydentem Chrzanowskim!

  • gość 2019-08-21 22:31:34

    Przy takim rozdrobnieniu głosów nikt z Łomży się do sejmu nie dostani!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 22:39:47

    Leży mu

  • gość 2019-08-21 22:43:04

    Czemu nie było Piorunka? Nie lubi się z z pozostałymi sześcioma przedstawicielami Platformy z naszego miasta? A może go nie zaprosili bo się boją, że Borysowi głosy odbierze?

  • gość 2019-08-21 23:11:05

    nie mogę panie Borysewicz skąd w panu tyle troski o miejscowy PiS? Może to od czasu gdy pan się tak z nimi układał w sprawie stołka w radzie to się panu tak to odmieniło i te sympatie się pojawiły?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-21 23:15:37

    Ale smutne towarze.Czyzby czują goryczy porażki wyborczej?

  • gość 2019-08-22 00:09:51

    Mój głos już stracił , zagłosuję na kogoś innego z KO, Maciuś za bardzo brata się z PiSem i ostatnio polubił chrzan :) tego mu nie wybaczę

  • gość 2019-08-22 05:10:42

    maciej to równy gość zawsze kogoś pomysł adaptuje za swój eh życie

  • miras - niezalogowany 2019-08-22 08:22:59

    moglibyście przynajmniej się ogolić do zdjęcia. Czas PO minął bezpowrotnie, idźcie gdzieś do roboty i nie zawracajcie ludziom d... .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 08:28:53

    za poparcie chrzana ma mój głos i moich znajomych

  • nasz człowiek - niezalogowany 2019-08-22 09:10:30

    Maciuś tak naprawdę bardzo się troszczy, ale nie o Łomżę tylko o własny interes - zawarł pakt z chrzanowskim, tylko po to, żeby zostać wiceprzewodniczącym rady. Teraz gdyby tak bardzo przejmował się losami miasta powinien ustąpić miejsca na liście Piotrowi Serdyńskiemu on dużo zrobił społecznie dla mieszkańców i miałby największą szansę zostać posłem z naszego regionu. A tak Maciek znów zmarnuje dobre miejsce na liście !!!

  • nasz człowiek - niezalogowany 2019-08-22 09:27:28

    Maćku też uważam, że powinniśmy mieć tego posła , ale to powinien być Piotr Serdyński on jest w stanie coś zrobić dla tego miasta !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 09:41:59

    Ale to są wybory do Sejmu i Senatu, a nie do samorządu lokalnego. Nawet jeśli by wszedl, to przy wygranej PiS inaczej się nie zanosi, będzie tylko pobierał wynagrodzenia poselskie i klaskał "totalnej opozycji". I tyle korzyści, ha, ha.
    Patrząc po zainteresowaniu komentujących, to czarno widzę wygraną p. Borysewicza.

  • gość 2019-08-22 10:35:36

    alkohol i śmieci wyjdą mu bokiem

  • gość 2019-08-22 12:47:46

    Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami-George Orwell
    precz z PO-PISEM !!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-08-22 17:59:59

    PO to dawne SLD. Trzeba mieć niezłego pie..olca żeby na nich zagłosować.

  • gość 2019-08-22 23:31:43

    tylko borys

  • gość 2019-08-23 08:00:43

    nie po to obaliliśmy komunę żeby teraz na nią głosować !!!!

  • gość 2019-08-23 08:35:58

    glosujta na Borysa to zamiast piknikow rodzinnych bedzieta mieli pikinki zboczencow1