Reklama

Byle jak, byle czym, byle tylko zjechać [VIDEO i FOTO]

08/02/2015 09:21

"Byle jak, byle czym, byle tylko zjechać" - takie bądź podobne motto przyświecało uczestnikom III Zjazdu Na Byle Czym, który wczoraj na łomżyńskiej muszli koncertowej zgromadził pokaźne grono zawodników i obserwatorów. Łącznie 20 ekip rywalizowało w trzech konkurencjach. Trzecia edycja imprezy okazał się wyjątkowo udana.

Ocenie komisji konkursowej podległa długość zjazdu, jego precyzja i, jak podkreśla Marcin Marzec z łomżyńskiego MOSiR-u, najważniejsza czyli najważniejszy pojazd. A przy budowie wehikułów na sobotnie zawody nie brakowało uczestnikom pomysłowości i inwencji twórczej. Z ciekawszych wymieńmy choćby wannę ze świetnie pomyślanym i wykonanym systemem sterowania, czołg z podskakującą na wybojach lufą, pojazd przypominający samochód, kasa fiskalna w dużej skali, a nawet... sedes.

Sobotnią imprezę obserwowała nasza kamera. Co zarejestrowała, jak wyglądała zabawa na świeżym powietrzu zorganizowana przez MOSiR już po raz trzeci, obejrzycie w naszej relacji video. Zapraszamy!

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości