Reklama

Łomża: Pomiar temperatury i dezynfekcja przed wejściem do urzędu

13/03/2020 07:50

Każda osoba, która będzie chciała wejść do Urzędu Miejskiego w Łomży, będzie poddana obowiązkowemu pomiarowi temperatury i dezynfekcji rąk.

W związku z wystąpieniem zakażeń koronowirusem SARS-CoV-2 na terytorium kraju i w celu działań profilaktycznych mających zapobiegnięciu jego dalszemu rozprzestrzenianiu się, od jutra petenci Urzędu Miejskiego w Łomży będą przyjmowani tylko głównym wejściem od strony Starego Rynku. Co więcej, każda osoba będzie poddana obowiązkowemu pomiarowi temperatury i dezynfekcji rąk specjalnym środkiem dezynfekującym.

- Ze względu na zaistniałą sytuację, wszystkich mieszkańców prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość - przekazuje Ratusz.  

Reklama

Stosowanie szczególnych środków ostrożności w kościołach zaleca Rada Stała Konferencji Episkopatu Polski. W komunikacie czytamy, że  należy powstrzymać się od oddawania czci relikwiom poprzez pocałunek lub dotknięcie, a znak pokoju powinno się przekazywać bez podawania rąk. Rada Stała KEP rekomenduje też biskupom udzielenie dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we mszy świętej . Więcej: 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości