Zakończenie roku szkolnego klas trzecich to czas na podsumowanie osiągnięć. W tym roku szkolnym młodzież naszej szkoły uczestniczyła w dwóch konkursach chemicznych a mianowicie w II Podlaskim Konkursie Chemicznym organizowanym przez Instytut Chemii Uniwersytetu w Białymstoku oraz w XIX Konkursie Chemicznym „Wygraj indeks" organizowanym przez Politechnikę Gdańską i CEN w Gdańsku.
W finale Podlaskiego Konkursu Chemicznego 100% punktów i tytuł Laureata uzyskała uczennica kl. III B Weronika Boguska, a jej koleżanka z tej samej klasy Anna Boguska uzyskała wyróżnienie. W konkursie wzięło udział 300 uczniów z 27 szkół ponadgimnazjalnych naszego regionu. Do finału zakwalifikowało się 68 uczniów z 19 szkół ponadgimnazjalnych.
Tytuł Laureata zdobyła również Sylwia Parzych uzyskując 100% punktów w finale Konkursu „Wygraj indeks". W konkursie tym uczestniczy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych kilku województw.
Wszystkie dziewczęta są uczennicami nauczycielki Grażyny Mieczkowskiej. Gratulujemy zdobytych indeksów.