Reklama

Chemiczne perełki II LO w Łomży

24/04/2015 05:51

Zakończenie roku szkolnego klas trzecich to czas na podsumowanie osiągnięć. W tym roku szkolnym młodzież naszej szkoły uczestniczyła w dwóch konkursach chemicznych a mianowicie w II Podlaskim Konkursie Chemicznym organizowanym przez Instytut Chemii Uniwersytetu w Białymstoku oraz w XIX Konkursie Chemicznym „Wygraj indeks" organizowanym przez Politechnikę Gdańską i CEN w Gdańsku.

W finale Podlaskiego Konkursu Chemicznego 100% punktów i tytuł Laureata uzyskała uczennica kl. III B Weronika Boguska, a jej koleżanka z tej samej klasy Anna Boguska uzyskała wyróżnienie. W konkursie wzięło udział 300 uczniów z 27 szkół ponadgimnazjalnych naszego regionu. Do finału zakwalifikowało się 68 uczniów z 19 szkół ponadgimnazjalnych.

Tytuł Laureata zdobyła również Sylwia Parzych uzyskując 100% punktów w finale Konkursu „Wygraj indeks". W konkursie tym uczestniczy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych kilku województw.

Reklama

Wszystkie dziewczęta są uczennicami nauczycielki Grażyny Mieczkowskiej. Gratulujemy zdobytych indeksów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości