Reklama

Choinka na Starym Rynku świeci pełnym blaskiem

05/12/2014 06:55

Ponad 15-metrowy świerk zwyczajny staną w poniedziałek na Starym Rynku w Łomży. Dziś wieczorem zakończone zostały prace przy jego ozdabianiu i choinka rozbłysła! Również wokół całego placu swiecą już świąteczne ozdoby, a wkrótce zakończy się ozdabianie całego miasta. Wtedy pozostanie już tylko oczekiwać na Święta.

Tegoroczna choinka rosła dotychczas na terenie Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, przy bloku na ul. Konstytucji 3-go Maja. Od środy pracownicy Zakładu Zieleni Miejskiej MPGKiM przystrajali drzewko w różnego rodzaju ozdoby świetlne. Na początku tygodnia ustawiali też choinki na Rondzie Solidarności, terenach sportowo – rekreacyjnych na os. Konstytucji 3-go Maja, Placu Niepodległości, bulwarach oraz przy lodowisku Biały Orlik.

Do „Mikołajek” zakończy się montaż iluminacji świątecznych na słupach energetycznych i oświetleniowych w całym mieście. Tradycyjnie będą one cieszyły oczy przechodniów i kierowców na ulicach w obrębie Starego Rynku oraz przy głównych ciągach komunikacyjnych oraz na najważniejszych skrzyżowaniach naszego miasta. Świątecznego uroku naszemu miastu będą dodawały do końca stycznia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości