Reklama

CIA, GRU, MOSAD i CBA śledzą łomżyńską Radę Miejską?

25/02/2015 14:23

Zdaniem radnego Grzymały, łomżyńską Radę Miejską śledzą wszelkie możliwe służby specjalne z CIA, GRU, MOSAD-em i CBA na czele. Dzięki temu doskonale wiedzą co się u nas dzieje i nie ma potrzeby zwracać się do Centralnego Biura Antykorupcyjnego o wszczęcie postępowania w sprawie nieprawidłowości w gospodarowaniu odpadami.

Z wnioskiem o wystąpienie przez Radę Miejską do CBA wystąpiła przewodnicząca Bernadeta Krynicka, powołując się na obowiązek poinformowania o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez każdego funkcjonariusza publicznego. W temacie wypowiedział się radny Tadeusz Zaremba, którego zdaniem rada nie ma obowiązku takiego zgłoszenia. Z kolei radny Wiesław Grzymała stwierdził, że wszystkie możliwe służby specjalne z CIA, GRU, MOSAD-em i CBA na czele doskonale wiedzą, co się u nas dzieje i skoro CBA z własnej inicjatywy nie rozpoczyna postępowania, to znaczy, że nie ma do tego powodu.

Zapytany o opinię prawnik ratusza stwierdził, że Rada Miejska nie jest funkcjonariuszem, nie ma więc takiego obowiązku. Natomiast nie ma przepisu zabraniającego takiego wystąpienia. Ostatecznie w głosowaniu wnosek został poparty przez większość radnych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości