Reklama

Co z wynikami sekcji zwłok łomżyńskiego kleryka?

13/06/2019 12:56

Na dzień dzisiejszy sekcja wyklucza udział osób trzecich - informuje prokurator rejonowa Karolina Szulkowska, odnosząc się do śmierci kleryka w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Szczegółowych wyników do tej pory jednak nie ma.

Przeprowadzenie sekcji zwłok kleryka zlecono w ubiegłym miesiącu Zakładowi Medycyny Sądowej w Białymstoku.

Prokurator Karolina Szulkowska potwierdza, że badanie się odbyło, jednak nie ma jeszcze wszystkich szczegółowych wyników. Nie ma też informacji, które mogłyby przekierować śledztwo w innym kierunku, niż ustalonym do tej pory. Na dzień dzisiejszy sekcja wyklucza udział osób trzecich w zdarzeniu.

Przypomnijmy,  o nagłym zgodnie kleryka z WSD w Łomży prokuratura powiadomiona została w nocy z 18 na 19 maja 2019 roku. Zwłoki młodego mężczyzny ujawniono na strychu budynku seminarium. Na miejscu przeprowadzono oględziny z udziałem prokuratora. Do śmierci kleryka doszło najprawdopodobniej przez powieszenie.

Prokuratura w majowym komunikacie zapowiadała "intensywne czynności śledcze, zmierzające do wszechstronnego wyjaśnienia sprawy w tym przede wszystkim ustalenia powodów targnięcia się na życie przez kleryka." Niedługo minie miesiąc od tego tragicznego zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości