Reklama

Część urzędników przenosi się na ulicę Nową

25/02/2020 08:53

- Pracownicy Wydziału Architektury, Biura ds. Budownictwa, Biura Audytu i Kontroli, a także Inspektor Ochrony Danych oraz Inspektor ds. BHP i ppoż. od 2 marca 2020 r. będą przyjmowali interesantów na III piętrze budynku przy ulicy Nowej 2 (dawny Urząd Wojewódzki) - przekazuje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Przenosiny planowane są na czwartek (27.02) i piątek (28.02). W związku z tym Wydział Architektury oraz Biuro ds. Budownictwa będą pracowały w tych dniach w ograniczonym zakresie, w dotychczasowej siedzibie w Ratuszu, starając się w miarę możliwości zapewnić ciągłość pracy.

- Przepraszamy mieszkańców za wszelkie utrudnienia wynikające z przenosin i prosimy o wyrozumiałość - przekazuje w przesłanym komunikacie Łukasz Czech.

O ratuszowych przenosinach informowaliśmy już w grudniu. Dopytywali wtedy o nie miejscy radni.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości