Reklama

Często dar jest niewielki, ale skutek z niego ogromny [FOTO]

23/12/2014 06:40

Uczniowie Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych zorganizowali akcję charytatywną na rzecz łomżyńskiego Hospicjum pw. Świętego Ducha. Za zebrane pieniądze zakupili i dostarczyli do Hospicjum żywność i środki czystości. I już planują kolejną akcję!

Samorząd Uczniowski w Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych zorganizował kawiarenkę szkolną, w której sprzedawane były ciasta i ozdoby świąteczne. Cały dochód ze sprzedaży został przeznaczony na zakup żywności i środków czystości dla łomżyńskiego Hospicjum. Każdy mógł wesprzeć ten szczytny cel, kupując słodkości upieczone przez ochotników oraz ozdoby świąteczne wykonane przez grupę "drzewiarzy".

Żywność i chemia zebrana w szkole i zakupiona ze zgromadzonych pieniążków, została dostarczona do hospicjum 16 grudnia. W myśl zasady OKAZANA DOBROĆ ZAWSZE DO NAS WRACA W DWÓJNASÓB, społeczność ZSDiG już planuje kolejną akcję.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości