Dziś przed godziną 19:00 na trasie wojewódzkiej nr 645 łączącej Łomżę z Łysymi doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem osobowego opla astry. Według wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem mężczyzna nagle stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i dachowało.
Na szczęście, w pojeździe znajdował się tylko kierowca, który natychmiast otrzymał pomoc medyczną od przybyłej na miejsce załogi karetki pogotowia.
W wyniku zdarzenia ruch na trasie odbywał się przez dłuższy czas wahadłowo, co spowodowało utrudnienia w przejeździe na tym odcinku drogi. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Według naszych informacji kierowca został zabrany przez funkcjonariuszy do Komendy Miejskiej Policji w Łomży.