Reklama

Dachowanie w Lesie Jeziorkowskim [FOTO]

08/07/2025 14:26

Dwie kobiety zostały zabrane do szpitala po kolizji, do której doszło niedaleko miejscowości Kownaty.

Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 668 w Lesie Jeziorkowskim, w pobliżu miejscowości Kownaty. Kierująca samochodem osobowym, jadąc w kierunku Jedwabnego, z nieznanych przyczyn zjechała na prawą stronę jezdni. W wyniku tego pojazd wpadł do rowu i dachował.

Obie kobiety podróżujące autem zostały przewiezione do szpitala w Łomży. Kierująca była trzeźwa. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Obecnie na miejscu obowiązuje ruch wahadłowy.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/07/2025 14:32
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości