Dwie kobiety zostały zabrane do szpitala po kolizji, do której doszło niedaleko miejscowości Kownaty.
Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 668 w Lesie Jeziorkowskim, w pobliżu miejscowości Kownaty. Kierująca samochodem osobowym, jadąc w kierunku Jedwabnego, z nieznanych przyczyn zjechała na prawą stronę jezdni. W wyniku tego pojazd wpadł do rowu i dachował.
Obie kobiety podróżujące autem zostały przewiezione do szpitala w Łomży. Kierująca była trzeźwa. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.
Obecnie na miejscu obowiązuje ruch wahadłowy.