Reklama

Debata o stanie miasta

14/06/2022 08:16

22 czerwca, podczas sesji rady miejskiej, przedstawiony zostanie raport o stanie miasta za 2021 rok. Głos w tej sprawie będą mogli zabrać mieszkańcy Łomży.

W środę (22.06) odbędą się obrady LVII sesji Rady Miejskiej Łomży, które w punkcie 4 przewidują debatę nad raportem o stanie miasta za poprzedni rok.

Realizacja tego punktu będzie przebiegała w następujący sposób:

1) Przedstawienie raportu o stanie miasta Łomża za rok poprzedni

2) Debata nad raportem o stanie miasta Łomża:

a) głosy radnych,

b) głosy mieszkańców

3) Głosowanie w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta Łomża wotum zaufania.

Początek o godz. 10:00 w sali konferencyjnej urzędu miejskiego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości