22 czerwca, podczas sesji rady miejskiej, przedstawiony zostanie raport o stanie miasta za 2021 rok. Głos w tej sprawie będą mogli zabrać mieszkańcy Łomży.
W środę (22.06) odbędą się obrady LVII sesji Rady Miejskiej Łomży, które w punkcie 4 przewidują debatę nad raportem o stanie miasta za poprzedni rok.
Realizacja tego punktu będzie przebiegała w następujący sposób:
1) Przedstawienie raportu o stanie miasta Łomża za rok poprzedni
2) Debata nad raportem o stanie miasta Łomża:
a) głosy radnych,
b) głosy mieszkańców
3) Głosowanie w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta Łomża wotum zaufania.
Początek o godz. 10:00 w sali konferencyjnej urzędu miejskiego.