W minioną niedzielę (14.07) niecierpliwy motocyklista spotkał na DK63 nieoznakowane srebrne BMW, czyli postrach piratów drogowych powiatu łomżyńskiego. Policjanci zajechali mu drogę zaraz po tym, gdy kierowca jednośladu postanowił przejechać po powierzchni wyłączonej. Całość zakończyła się na przystanku w Budach Czarnockich.
Motocyklista poruszający się Drogą Krajową nr 63 postanowił rozpocząć manewr wyprzedzania w miejscu, w którym tego robić nie powinien - na nagraniu widzimy, że przejechał po powierzchni wyłączonej, oznaczonej poprzecznymi liniami.
Gdyby kierowca jednośladu poczekał zaledwie kilka sekund, być może wszystko potoczyłoby się inaczej. Tą samą drogą przejeżdżał jednak patrol łomżyńskiej policji w nieoznakowanym BMW.
Na nagraniu widzimy, że funkcjonariusze z KMP w Łomży zajechali motocykliście drogę, a nagłe "spotkanie" ostatecznie zakończyło się na przystanku w Budach Czarnockich.