Reklama

Dni Łomży 2022 już za nami! Tak bawiliśmy się na muszli [FOTO]

19/06/2022 09:16

Nieodłącznym elementem obchodów Dni Łomży są koncerty na tzw. muszli. Jak bawiliśmy się w tym roku?

Na specjalnie przygotowanej scenie zobaczyliśmy m.in. muzyczną reprezentację naszego miasta. Jako pierwsi przed publicznością zaprezentowali się podopieczni MDK-DŚT, później scenę przejęli muzycy zespołu Leczsami. Po tym występie przyszedł czas na muzykę Julity Kaczyńskiej - uczestniczki 12. edycji programu The Voice of Poland, Marcina "Fabisza" Fabiszewskiego i Przemysława Piotrowskiego

Przed łomżyńską publicznością wystąpili także Fisz Emade Tworzywo - polska grupa muzyczna wykonująca szeroko pojętą muzykę hip-hopową.

Reklama

Gwiazdą wieczoru był natomiast francusko – włoski zespół Shanguy, znany z takich utworów jak "La Louze", Désolée czy Toukassé.

Obejrzyjcie naszą fotorelację!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama