Reklama

Dobiega końca remont lądowiska dla śmigłowców przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży

09/04/2025 14:44

Inwestycja znajduje się obecnie na etapie odbiorów technicznych. Uruchomienie lądowiska planowane jest w najbliższym czasie.

Zarząd Województwa Podlaskiego zdecydował o przekazaniu 307 tysięcy złotych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Jest to druga transza dotacji, z której placówka dokonała przebudowy lądowiska dla śmigłowców.

– Z uwagi na wymagania określone w rozporządzeniu ministra zdrowia konieczna była przebudowa lądowiska i dostosowanie go do nowych przepisów. Wszystkie zaplanowane prace zostały zrealizowane. Obecnie inwestycja jest na etapie odbiorów – powiedziała Jolanta Gryc, rzecznik prasowa szpitala.

Reklama

Koszt przebudowy lądowiska wyniósł 1 mln 121 tys. 514 złotych i w całości został sfinansowany przez władze samorządowe naszego województwa.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości