Reklama

Doblo zderzyło się z passatem. Korki wzdłuż Al. Legionów. [FOTO]

08/05/2014 08:44

Fiat doblo i volkswagen passat zderzyły się na Al. Legionów, w pobliżu Państwowej Szkoły Muzycznej. Na razie nie wiadomo, jakie obrażenia odnieśli uczestnicy wypadku. Na pasie Al. Legionów od ronda Kościuszki w kierunku dworca tworzą się niewielkie korki.

Do zdarzenia doszło po godz. 10.00. Jeden z kierowców prawdopodobnie chciał wyjechać z ul. Dmowskiego i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu samochodowi jadącemu Al. Legionów. W efekcie fiat doblo i volkswagen passat zderzyły się.

Na miejscu pracują policjanci i straż pożarna. Na razie nie wiadomo, w jakim stopniu zostali poszkodowani uczestnicy wypadku.

Na Al. Legionów na pasie od centrum miasta do dworca PKS tworzą się niewielkie korki. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości