Fiat doblo i volkswagen passat zderzyły się na Al. Legionów, w pobliżu Państwowej Szkoły Muzycznej. Na razie nie wiadomo, jakie obrażenia odnieśli uczestnicy wypadku. Na pasie Al. Legionów od ronda Kościuszki w kierunku dworca tworzą się niewielkie korki.
Do zdarzenia doszło po godz. 10.00. Jeden z kierowców prawdopodobnie chciał wyjechać z ul. Dmowskiego i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu samochodowi jadącemu Al. Legionów. W efekcie fiat doblo i volkswagen passat zderzyły się.
Na miejscu pracują policjanci i straż pożarna. Na razie nie wiadomo, w jakim stopniu zostali poszkodowani uczestnicy wypadku.
Na Al. Legionów na pasie od centrum miasta do dworca PKS tworzą się niewielkie korki. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.