Reklama

Domasiewicz odwołany z funkcji

30/10/2019 13:33

Tylko 12 na 23 obecnych radnych wzięło udział w głosowaniu w sprawie odwołania Dariusza Domasiewicza z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Łomży.

O wprowadzenie punktu pod obrady w imieniu grupy radnych zwrócił się Piotr Serdyński. Za przyjęciem punktu do porządku obrad zagłosowało 12 radnych, 9 było przeciw.

Jeszcze przed głosowaniem Domasiewicz podziękował m.in. przewodniczącemu Janowi Olszewskiemu za rok wspólnej pracy. - Bardzo dużo się od pana nauczyłem. Jest pan naprawdę bardzo doświadczonym człowiekiem i ten rok dużo wniósł też do takiego mojego życia - że tak powiem - samorządowego - mówił Domasiewicz. - Ma pan ogromną wiedzę, trochę tego czasu razem spędziliśmy podczas dyżurów, omawialiśmy różne kwestie i chciałem panu po prostu publicznie bardzo serdecznie za ten czas podziękować. Dziękuję również dla biura rady, które nas w tej w pracy wspierało i dziękuję radnym, no bo wiadomo, jest demokracja, ja tutaj nie roszczę sobie żadnych pretensji. Macie państwo jak najbardziej prawo powoływać, odwoływać - mówił.  

Reklama

Ostatecznie w głosowaniu wzięło udział 12 radnych (z 23 obecnych). Oddano 12 ważnych głosów - wszystkie za odwołaniem Domasiewicza. Dotychczasowy wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Łomży. został tym samym odwołany z funkcji. Domasiewicz od początku dzisiejszych obrad nie siedział przy stole prezydium.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości