Reklama

Dorożką do Czartorii. Na spotkanie z Przyjaciółmi na zawsze! [FOTO i VIDEO]

02/07/2014 10:41

Choć do niedalekiej Czartorii można wybrać się autem, to my zaprzęgliśmy konie i z kopyta ruszyliśmy na  XXI Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo Łomża. Zapraszamy do wspólnej podróży z Przyjaciółmi na zawsze.

Na sam koncert do Ośrodka Leczniczego Iris powozem zaprzęgowym dotarliśmy dzięki panu Leszkowi Sobocińskiemu z sali bankietowej "Amira" z Miastkowa.

- Mam nadzieję, że po występach wspaniałych artystów wszyscy wyjdziemy z przyjaznym nastawieniem do drugiego człowieka - zapowiedział wykonawców przed występem Jarosław Cholewicki, dyrektor ROK-u i organizator XXI Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo Łomża.

Zielone parasole, majestatyczne brzozy i kolorowe kwiaty efektownie zdobiły scenę w Czartorii, ale najjaśniej świecili swoim talentem wokaliści: Jacek Szymański, Romuald Spychalski, Anna Jurczyśka i saksofonista Adam Wojtasik.

Reklama

- To doborowy tandem wokalny a saksofonista to wręcz muzyczny akrobatyk - mówi Jacek Szymański, dyrektor Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo Łomża. - Po prostu wiem, kogo zapraszam.

Z Czartorii w ramach koncertu "Amigos para siempre" (Przyjaciele na zawsze)rozbrzmiewały utwory: "Because we believe", "La voce del silenzio", "Besame mucho" z repertuaru Andrea Bocellego, "Caruso", "Wolare" czy " Love story".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości