Wypadek podczas prac w lesie w gminie Rutki zakończył się tragedią. Mężczyzna został śmiertelnie przygnieciony przez drzewo.
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj, 11 marca, niedaleko miejscowości Zambrzyce-Plewki (gmina Rutki). Podczas prac w lesie jedno z drzew przygniotło mężczyznę.
Straż pożarna w Zambrowie otrzymała zgłoszenie o wypadku około godziny 11:20. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy ratowników.
- Podczas prac leśnych jedno z drzew przygniotło mężczyznę. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon mężczyzny- powiedział st. kpt. Damian Leszczyński z KP PSP w Zambrowie.
Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury.