Reklama

Dramat podczas prac w lesie. Mężczyzna zginął na miejscu [FOTO]

12/03/2026 08:13

Wypadek podczas prac w lesie w gminie Rutki zakończył się tragedią. Mężczyzna został śmiertelnie przygnieciony przez drzewo.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj, 11 marca, niedaleko miejscowości Zambrzyce-Plewki (gmina Rutki). Podczas prac w lesie jedno z drzew przygniotło mężczyznę.

 Straż pożarna w Zambrowie otrzymała zgłoszenie o wypadku około godziny 11:20. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy ratowników.

- Podczas prac leśnych jedno z drzew przygniotło mężczyznę. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon mężczyzny- powiedział st. kpt. Damian Leszczyński z KP PSP w Zambrowie.

Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/03/2026 11:01
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości