Reklama

Dramatyczny wypadek na Sikorskiego. To były nielegalne wyścigi? [FOTO]

11/06/2025 22:16

Jedna osoba została ranna po wypadku, do jakiego doszło na ul. Sikorskiego w Łomży. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogły go spowodować nielegalne wyścigi uliczne.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 21.

Świadkowie mówią o trzech autach, które poruszały się z dużą prędkością od strony dworca PKS. Jedno z nich – audi prowadzone przez 22-latka – miało w pewnym momencie stracić przyczepność, ściąć znak drogowy, a następnie z impetem uderzyć w słup energetyczny, niszcząc po drodze ogrodzenie jednej z posesji.

Kierowca jechał sam. Z obrażeniami trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale auto zostało doszczętnie zniszczone.

Uderzenie w słup energetyczny spowodowało przerwy w dostawie prądu dla okolicznych domów. Nie działa także oświetlenie uliczne na odcinku od dworca PKS do skrzyżowania z Wojska Polskiego.

Reklama

Jak nieoficjalnie wiadomo, funkcjonariusze zidentyfikowali pozostałych uczestników nielegalnego rajdu!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/06/2025 22:19
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości