Łomżyńsko - ostrołęcki zespół MadBee zajął drugie miejsce w finale II Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych "Rockowania". Koncert finałowy odbył się w niedzielę w białostockich "Spodkach". Zwycężyła grupa GypsyCaravan.
Zespół MadBee wystąpił w niedzielnych przesłuchaniach konkursowych jako piąty. To jednak nie miało znaczenia, bo grupa, w której skłądzie znajdują się muzycy z Łomży i Ostrołęki, została wysoko oceniona przez Jury i zajęła drugie miejsce. Zwyciężył GypsyCaravan, a trzecia lokata przypadła grupie Bifrost.
Drugie miejsce w finale przeglądu dało grupie MadBee możliwość zagrania koncertu na żywo w Radio Białystok. Indywidualną nagrodę dla najlepszego perkusisty otrzymał Bartosz Dobkowski.
Gratulujemy!