Reklama

Drugie miejsce w "Rockowaniach" dla MadBee

16/10/2017 07:48

Łomżyńsko - ostrołęcki zespół MadBee zajął drugie miejsce w finale II Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych "Rockowania". Koncert finałowy odbył się w niedzielę w białostockich "Spodkach". Zwycężyła grupa GypsyCaravan.

Zespół MadBee wystąpił w niedzielnych przesłuchaniach konkursowych jako piąty. To jednak nie miało znaczenia, bo grupa, w której skłądzie znajdują się muzycy z Łomży i Ostrołęki, została wysoko oceniona przez Jury i zajęła drugie miejsce. Zwyciężył GypsyCaravan, a trzecia lokata przypadła grupie Bifrost.

Drugie miejsce w finale przeglądu dało grupie MadBee możliwość zagrania koncertu na żywo w Radio Białystok. Indywidualną nagrodę dla najlepszego perkusisty otrzymał Bartosz Dobkowski.

Gratulujemy!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości