Reklama

Trafił do szpitala po wypadku na hulajnodze

14/05/2025 08:18

Kolejny wypadek na hulajnodze! 12-latek przytomny, ale z obrażeniami został zabrany do szpitala w Białymstoku.

Do zdarzenia doszło ubiegły poniedziałek około godziny 16:30 na ulicy Śniadeckiego.

- 12-latek kierując hulajnogą, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, co skutkowało upadkiem. Przytomny z obrażeniami został zabrany do szpitala- poinformowała  asp. szt. Karolina Wojciekian, Oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.

Poszkodowany, przytomny został zabrany do szpitala w Białymstoku. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/05/2025 08:18
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości