Reklama

Dyrektor Olbryś ma zastępcę

20/01/2016 10:49

Dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ma od dziś swojego zastępcę. W wyniku rozstrzygniętego konkursu został nim Mariusz Zapert z Jedwabnego, który według komisji rekrutacyjnej okazał się najlepszy spośród czterech kandydatów, którzy przystąpili do konkursu.

Mariusz Zapert ma 39 lat i doświadczenie w "branży komunalnej" w której przez kilka ostatnich lat zajmował stanowiska kierownicze. Ostatnio był kierownikiem Zakładu Komunalnego w Radziłowie (od kwietnia 2015 roku), a wcześniej przez cztery lata jako dyrektor kierował Komunalnym Zakładem Budżetowym w Jedwabnem, gdzie mieszka.

- Do konkursu zgłosiło się czterech kandydatów, wszyscy spełniali wymogi formalne. Pan Zapert najlepiej napisał test i również najlepiej zaprezentował się podczas rozmowy kwalifikacyjnej - informuje dyrektor Marek Olbryś, który przyznaje, że doświadczenie zawodowe jego nowego zastępcy zapewne pomogło mu wypaść najlepiej ze wszystkich kandydatów.

Reklama

Poza Mariuszem Zapertem tylko jeden kandydat miał wcześniejsze doświadczenie z pracy w zakładzie komunalnym, a pozostali dwaj nie zetknęli się wcześniej z branżą.

Dodajmy jeszcze, że Mariusz Zapert kandydował w wyborach samorządowych w 2014 roku do rady powiatu łomżyńskiego z KWW Łomżyńskie Samorządy Razem, jednak radnym powiatowym nie został.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości