Łomżyńscy policjanci gościli dzisiaj uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łomży. Dzieci zwiedzały komendę, poznawały pracę funkcjonariuszy oraz zapoznawały się z wyposażeniem używanym przez mundurowych w codziennej służbie.
Dzisiaj przed południem łomżyńscy mundurowi gościli w Komendzie Miejskiej Policji grupę uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łomży. Dzieci odwiedziły między innymi stanowisko kierowania i miejsce, w którym znajduje się centrum miejskiego monitoringu.
Największe emocje, wśród małych gości, wzbudziła możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu, łodzi ratunkowej czy motocykla. W ramach spotkania, policjanci przekazali dzieciom wiedzę o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz odpowiadali na pytania dotyczące ich codziennej służby.