Reklama

Dzieci odwiedziły łomżyńskich policjantów [FOTO]

21/04/2015 10:24

Łomżyńscy policjanci gościli dzisiaj uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łomży. Dzieci zwiedzały komendę, poznawały pracę funkcjonariuszy oraz zapoznawały się z wyposażeniem używanym przez mundurowych w codziennej służbie.

Dzisiaj przed południem łomżyńscy mundurowi gościli w Komendzie Miejskiej Policji grupę uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łomży. Dzieci odwiedziły między innymi stanowisko kierowania i miejsce, w którym znajduje się centrum miejskiego monitoringu.

Największe emocje, wśród małych gości, wzbudziła możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu, łodzi ratunkowej czy motocykla. W ramach spotkania, policjanci przekazali dzieciom wiedzę o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz odpowiadali na pytania dotyczące ich codziennej służby.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości